Йога в Одесі: найкращі традиції

у сучасних практиках
Немає більш загадкового і овіяного міфами виду тренувань, ніж йога. Воно і зрозуміло - це не просто набір вправ, це ціла система, що охоплює всі сфери життя людини, що працює одночасно і з тілом і з психікою і вимагає особливого підходу до навчання.
Однак будь-яке стародавнє знання, навіть таке корисне та ефективне як йога, не може не розвиватися, та й робити поправку на регіональну складову теж непогано: відомо безліч прикладів, коли європейці просто через свою фізіологію, яка адаптована до проживання в інших соціальних та кліматичних умовах , не могли виконувати ті чи інші асани.
Тому в такій серйозній справі, як фундаментальна корекція фізичного і психологічного стану, ніколи не варто на чільне місце ставити зовнішню атрибутику і вивчення традицій країни походження йоги. Все це, безумовно, цікаво, але коли йдеться про здоров'я, важливіше прагматичний підхід та адекватність у застосуванні методів.

Як це працює

Наше тіло і психіка не існують окремо і перебувають у постійному підстроюванні один під одного. Нас щось турбує – ми хмуримось, напруга від обличчя поступово затискає весь корпус, мимовільна стислість впливає на загальний стан і думки. Саме це замкнене коло і розривають усвідомлені практики розслаблення та навик розгортати увагу всередину, чути себе та свій організм.
Єдність різноманіття
Йога в Одесі нескінченно різноманітна, немає жодного єдино вірного напрямку, і Ви завжди можете вибрати для себе вид практики, який буде особливо співзвучний, а отже, ефективний для Вас.
1
Йога-баланс.
Наймедитативніша та розслаблююча йога в Одесі. Почавши займатися з невеликої теоретичної частини для початківців, Ви закінчите його в повному розслабленні після опрацювання всіх м'язів.
2
Йогічне ранок.
Йога створена для усвідомленої підготовки до нового дня, ідеально підходить для початківців. Відрізняється тим, що заняття будується з урахуванням майбутніх завдань і максимально готує нас до їхнього ефективного виконання. Також велика увага приділяється опрацюванню суглобів.
3
Динамічні йоги.
Практика з найглибшим опрацюванням та повним зануренням. Максимальна включеність за рахунок синхронізації руху і дихання, усвідомленого переміщення уваги по корпусу та енергетичних замків, забезпечує не тільки очищення організму через розпалювання внутрішньої спеки, гнучкість і силу в усьому тілі, але й заспокоєння тривожного розуму, що вічно метушиться.
4
Флай-йога.
Заняття у спеціальних гамаках в Одесі, що забезпечують відчуття невагомості та створюють умови для виконання складних асан без ризику пошкоджень.
5
Йогатерапія хребта.
Заняття, у фокусі яких зміцнення м'язового корсету, бережене витягування та розслаблення м'язів, покращення кровообігу та зняття болів у спині та хребті. Підходить як для просунутих, так і для початківців.
6
Ха-тха йога інтенсивний.
Включає багато балансових асан, що тренують внутрішню силу і витривалість всього організму. Дуже ефективний клас для схуднення.
7
Індивідуальна йогатерапія.
Можливість на кожному занятті отримувати максимум від будь-якого виду йоги під керівництвом досвідченого інструктора у нашому клубі в Одесі. Незалежно від того, чи готуєтеся Ви до вправ у групі для початківців або Вам потрібен посунутий рівень, індивідуальна прицільна робота з Вашим тілом та розумом принесе видимий результат дуже швидко, індивідуальна йога ідеально підходить для схуднення.
8
Yoga 23 FIT
Йога 23 FIT - фітнес версія тренувальної методики Йога 23 в Одесі

Йога 23 (Y-23) - це вид гімнастики йогів, пристосований для західної людини. В основі системи 23 комплексу вправ, які за ступенем складності поділяються на 5 рівнів, частина з яких призначена для початківців.

Що дає нам йога

Незалежно від виду, йога завжди працює з організмом як цілісною системою, звідси й масштабний ефект: разом із гнучкістю м'язів приходить гнучкість розуму, разом із балансом в асані – баланс в емоціях, разом із свободою руху – свобода від хвороб та обмежень.
До інструктора з йоги можна йти з будь-яким запитом - від астми до депресії, тому що все, що є незручного в нас, може бути в ньому виправлено шляхом направлення уваги в потрібні області під час статичних вправ та відстеження правильної механіки динамічних послідовностей, з чим нам допоможе йога.
Заняття йогою створено задля бездумного повторення поз. Користь від виконання вправ буде максимальною тільки в тому випадку, якщо у того, хто займається, є правильне уявлення про те, що і для чого він робить. Якщо "включити голову", то йога заняття дадуть значний ефект не лише в плані загального оздоровлення та комфортного стану організму, а й внутрішньої гармонії та балансу.

Тренерський склад

+38 (048) 710-03-01

м. Одеса, провулокЧайковського, 12