Фітнес для дітей в Одесі

Допомагаємо дітям правильно розвиватися, прищеплюємо
звичку до здорового способу життя,
формуємо силу духу та лідерські якості.
підходимо до здоров'я
дитини комплексно
ЛФК
Лікувальна фізкультура - медична дисципліна, що застосовує спеціальні фізичні вправи з лікувальною, реабілітаційною та профілактичною метою.

ЛФК – це лікувальна фізкультура, спеціальна дбайлива програма для грамотного фізичного розвитку дітей та корекції проблем опорно-рухового апарату, якщо вони вже є.

Нескладний, але ефективний комплекс, що складається із загальних та спеціальних вправ, покликаний не лише допомогти у формуванні правильної постави, а й зміцнити імунітет, покращити сон, апетит, а також підвищити адаптаційні, фізіологічні та психологічні здібності дитини. Телефонуйте! Найпростіші методи – найнадійніші!

Сквош
Динамічна та захоплююча гра з м'ячем та ракетками на точність, витримку, витривалість та швидкість.

Для маленьких непосід будь-які ігрові активності – один із найкращих способів фізичного розвитку. А сквош за версією Forbes – найздоровіший вид спорту, та й до того ж, що дозволяє збільшувати не лише швидкість реакції, силу та витривалість, а й швидкість ухвалення рішення.

Починати грати можна з 4-х років, і якихось принципових здібностей та навичок ця гра не вимагає. Навпаки, саме у процесі занять виробляється координація рухів та уважність. Бажаєте дати дитині фізичну основу життєвої успішності? Телефонуйте!

Бокс (14-17 років)
Класичні методики загальної фізпідготовки плюс швидке вивчення техніки ударів руками та переміщень для активного захисту.

Про користь і переваги боксу всі знають не з чуток – це і загальна фізична підготовка, і сила, і витривалість, і гарна навичка активної самооборони. Виховання дисципліни та характеру теж невід’ємні переваги таких занять.

Бокс – це перевірена класика. Якщо підлітку потрібно виробити в собі обґрунтовану впевненість та закласти основу гармонійного фізичного розвитку – це найписьменніше рішення. Телефонуйте! Група 14-17 років уже набирається в Одесі!

Гімнастика
Динамічний зростання сили, витривалості, гнучкості та вестибулярного апарату.

Щоб зрозуміти, що у Вашій родині росте маленька Аліна Кабаєва, потрібно дати можливість такому таланту виявитися. Заняття гімнастикою з грамотним тренером — це те, за що Вам діти потім подякують, навіть якщо й не стануть олімпійськими чемпіонами.

Грація, гнучкість, сила, навичка автоматичного управління тілом – мала частина того, що отримує на все життя дівчинка, яка в дитинстві займалася гімнастикою. Наводьте своїх маленьких принцес уже зараз, і дуже скоро вони здивують Вас своїми успіхами!

Карате
Найпопулярніший вид східних єдиноборств. Це не тільки комплексне фізичне зміцнення і прекрасне загартування духу, але освоєння бойових прийомів самооборони.

Такий варіант фізичних навантажень, як східні єдиноборства завжди вимагає від вихованця дещо більше, ніж проста фізкультура. Однак це набагато цікавіше і гарантує зовсім інший результат.

Заняття карате неможливі без розуміння філософії, а це, у свою чергу, веде до того, що дитина розвивається інтелектуально та емоційно. Спокій, врівноваженість і дисципліна завжди йдуть пліч-о-пліч з гарною реакцією і рухливістю всього тіла. Приходьте, буде цікаво. І дитині, і Вам!

Плавання
Навчання та вдосконалення техніки спортивного плавання, стартів та поворотів, чудове зміцнення та вдосконалення всіх груп м'язів.

У морі взимку не пірнеш, а в наш басейн із найсучаснішим соляним очищенням води – легко! Вчитися правильно плавати, стартувати та розвертатися, просто купатися, тренувати і навіть лікувати спину. Басейн для дитини та дорослої – і велика користь, і задоволення.

Навіть якщо Ваш шибеник плаває краще за Вас, ніколи не буде зайвим скоригувати техніку або навчити правильному диханню. А якщо не вміє, тоді пора до нас. Ми навчимо плавати технічно та грамотно розподіляючи сили. Телефонуйте!

Я і мама
Заняття у воді для найменших (від 2 до 4 років) разом з мамою, яка під керівництвом інструктора допомагає своєму малюкові освоїтися у водному середовищі.

Чим раніше дитина опиняється у воді, тим легше вона там освоюється, особливо якщо поряд з нею мама. А навчити дитину почуватися вільно у новому середовищі допоможе досвідчений тренер, адже дуже важливо познайомити малюка зі стихією, не викликаючи страху та відторгнення.

Дітки 2-4 років із великим задоволенням плавають разом із мамами, легко звикають і використовують можливості свого тіла у воді, а користь таких занять для фізичного розвитку дитини неможливо переоцінити. Приходьте вже сьогодні, адже діти так швидко зростають!

Плавання, реабілітація та хребта
Заняття з використанням елементів спортивної техніки, що симетрично та рівномірно розвивають м'язи корсета та зв'язковий апарат хребетного стовпа.

Якщо лікар вже діагностував у Вашої дитини проблеми з опорно-руховим апаратом і, зокрема, з хребтом, то реабілітаційне плавання – найкращий засіб за допомогою якого можна м’яко та ефективно скоригувати порушення.

Не тільки кваліфікований інструктор, а й саме середовище не допустять нерівномірної напруги м’язів і зв’язок, що підтримують. Якщо у Вас вже є призначення лікаря, то тягти не варто – чим раніше Ви почнете працювати з проблемою, тим легше вона піде! Зателефонуйте вже сьогодні!

Йога
Захоплююче та пізнавально досягнення стрункості, зміцнення м'язової системи та суглобів, розвиток гнучкості.

Дитяча йога — адаптована методика, яка не поступається, проте, ефективності заняттям з дорослими. Фітнес для дітей з нашими тренерами перетворюються на захоплюючу гру, в яку маленькі спортсмени дуже азартно включаються і із задоволенням освоюють пози «жаби» та «собаки».

Якщо Ваші діти більше схильні до спокійних занять, і надто активні ігри його не приваблюють, то йога це якраз те, що потрібно. Телефонуйте, наводьте малюка на заняття, і скоро ви самі переконаєтеся в їх ефективності та користі!

Fly yoga
Унікальна система розвитку та оздоровлення. Виконання вправ та асан у спеціальних гамаках знімає компресійне навантаження на хребет, позбавляє ризику пошкодити м'язи спини та шиї.

Новий напрямок йоги, з ще більш дбайливим та акуратним ставленням до хребта та суглобів. Заняття проходять у спеціальних гамаках, які знижують навантаження на хребет і унеможливлюють ризик травми шиї та спини.

До дітей завжди потрібен особливий підхід, вони мають лише одну мотивацію – інтерес. Подаруйте своїй дитині захоплюючі та корисні тренування! Ми впевнені, він із задоволенням ходитиме на заняття і радуватиме вас своїм здоров’ям.

Sky jumping
Революційна дитяча фітнес-програма вправ на круглих батутах із спеціальними ручками в Одесі. Весело, задерикувато, ефективно.

Куди насамперед біжить дитина у парку? На батут! Давно час було це використати на благо. Наші чудові батути із спеціальною ручкою дозволяють настрибатися без шкоди для здоров’я дітей та психіки батьків.

На ці заняття дитина проситиметься сама, навіть якщо її неможливо нічим іншим відтягнути від планшета та телевізора. Захоплення Sky Jumping може змагатися тільки з його користю для опорно-рухового апарату, м’язового корсету та координації. Записуйтесь заздалегідь!

Англійська мова
Найпоширеніша мова міжнаціонального спілкування. Чим раніше ваші діти почнуть його вивчати, тим легше йому це даватиметься.

Знати англійську в місті, де постійно вухо чіпляє іноземну мову – нагальна потреба. І часто у нашому арсеналі залишається саме той рівень мови, який ми встигли освоїти у дитинстві. Тому важливо якомога раніше прищепити дітям інтерес до розуміння та вивчення іноземних мов для того, щоб надалі він зміг удосконалити свої знання на міцній базі, набутій у дитинстві.

Дзвоніть та записуйтеся в групу вже сьогодні, знання мови – це те, що ніколи не виявиться непотрібним!

Абетка спілкування
Формування у дітей перших морально-естетичних уявлень про навколишній світ і кращі якості людської особистості. Ігровий та творчий розвиток психічних та пізнавальних процесів.

Найголовніше завдання сучасних батьків – створити для дитини безпечне середовище розвитку. «Абетка спілкування» вирішує це завдання якнайкраще, дозволяючи в цікавій грі розбиратися з важливими аспектами навколишнього світу і створювати для себе уявлення про кращі людські якості.

Не забувайте, що дитині важливо мати різноманітне коло спілкування та перемикатися на прості ігри із серйозних занять. Приходьте і дуже скоро Ви помітите зміни, які Вас неодмінно потішать!

Вокал та акторська
майстерність
Цікавий розвиток художньо-творчих здібностей дітей як повноцінної різнобічної особистості.

Акторська майстерність – це комплекс навичок управління своїм тілом і голосом. Для дорослої людини – справжній виклик, а для пластичної психіки дитини – ще одна гра. Це одна з тих навичок, які залишаються на все життя і неодмінно стануть у нагоді в житті.

Вокал – це не лише вміння співати, а й чути музику. Музична гармонія, здатна прищепити Вашим дітям почуття прекрасного, яке набуває все більшого значення в такому різноманітному світі. Не втрачайте можливість з дитинства дати дитині унікальну та важливу навичку управління собою! Телефонуйте!

Творче - орігамі
Відмінний спосіб розвинути логічне та просторове мислення, стимулювати творчу активність, розвинути дрібну моторику.

Давнє мистецтво орігамі викладають в японських школах з перших класів саме тому, що це чудовий спосіб розвинути дрібну моторику та просторову уяву у дітей будь-якого віку.

Знайомство з основними фігурами – база для геометрії та креслення в майбутньому, розвиток естетичного почуття, працьовитості та вміння закінчувати розпочату справу – ось лише деякі навички, які зможе розвинути Ваше маля вже через місяць, якщо Ви зателефонуєте вже сьогодні та запишіться до групи.

Усі заняття проводять у групах за віковим критерієм (від 2,5 до 17 років). У
дитячому клубі працюють лише кваліфіковані фітнес тренери та педагоги,
мають профільну освіту. Велика різноманітність фітнес занять дозволить
Вашій дитині не тільки розвиватися всебічно, а й забезпечить її
здоров'я на багато років уперед.
Гарний батько
знає, що робити,
щоб дитина:
Не хворів
Не мав зайвого
ваги
Умів плавати
був розвинений
гармонійно
Був енергійним
умів за себе
постояти
Фітнес для дітей у клубі «Формула» в Одесі підвищує розумову та фізичну
працездатність, покращує емоційний стан, зміцнює
здоров'я дитини, допомагає її повноцінному розвитку.
діагностика лікаря
Послуга включена до абонементу
Дізнайся більше
про здоров'я
дитини
Багато проблем у м'язах, суглобах, зв'язках та скелеті, у серцево-судинній системі Ваших дітей можуть мати прихований характер і проявитися тільки при фізичному навантаженні, спричинивши травми та хворобливі стани.

Ми – єдині, хто будує індивідуальні програми тренувань на основі результатів попередньої діагностики опорно-рухової системи.

Діагностика – це Ваша впевненість у тому, що тренування максимально ефективно вести Вашу дитину до поставленої мети, з користю для здоров'я.
дружня сім'я
З 2006 року наш Дитячий клуб розвитку Формула в Одесі став справжньою родиною для своїх вихованців.
Багато хто з тих, хто виріс і подорослішав у нашому клубі, тепер знайшли своє місце в житті, стали батьками і приходять до нас зі своїми дітьми.
Адже вони знають – в Одеському фітнес клубі "Формула" є все, що потрібно для особистого та соціального розвитку.
Одеса,
провулок Чайковського, 12
X