Дитячий фітнес: розкіш чи необхідність?

Сучасне покоління дітей все більше часу проводить сидячи перед екраном комп'ютера/телевізора, за партою або просто уткнувшись у смартфон. Це негативно впливає на поставу, психоемоційний розвиток та загальне самопочуття.

Дитячий клуб розвитку «Формула» зацікавить здоровим способом життя Вашої дитини незалежно від її віку. Наші фахівці працюють з дітьми від 2.5 до 17 років. Грамотно підібрані комплекси тренувань, невимушена і радісна атмосфера в групах (за віком) не тільки покращать фізичне самопочуття, а й стануть чудовою віддушиною для виплеску енергії, що накопичилася.

Види дитячих тренувань у «Формулі»

Чим фітнес відрізняється від традиційних спортивних тренувань? Головна та найважливіша відмінність – заняття за програмою, що включає кілька видів спортивних навантажень. Наші кваліфіковані тренери працюють у наступних напрямках:
1
Плавання
навчання та вдосконалення техніки спортивного плавання, стартів та поворотів.
2
Карате
східне єдиноборство, що включає фізичний розвиток, вивчення етичних та естетичних принципів культури Японії, формування світоглядної системи.
3
Спортивна гімнастика
розвиток сили, спритності, тренування вестибулярного апарату в ігровій формі.
4
Йога
адаптовані заняття, що допомагають у ігровій формі зміцнити м'язи, розвинути гнучкість, досягти гармонії у житті.
5
FLY-йога
напрям йоги, в якому для асан використовують спеціальні гамаки, що мінімізують навантаження на хребет та суглоби.
6
ЛФК
лікувальна фізкультура; спеціальні заняття для корекції постави, покращення імунітету, виправлення проблем із опорно-руховим апаратом тощо.
7
Сквош
ракеткові ігри у приміщенні, що розвивають спритність, уважність, швидкість реакції.
8
Бокс
заняття для підлітків, створені задля формування сили, витривалості, дисципліни, «бойового духу».
9
Sky jumping
стрибки на маленьких круглих батутах із спеціальними ручками.
10
Я і мама
заняття для найменших (від 2,5 до 3,5 років). Тренування проходить разом із мамою у воді. Мама під керівництвом інструктора допомагає своєму малюкові освоїтися у водному середовищі.
11
Плавання реабілітація хребта
на тренуванні використовуються елементи спортивної техніки плавання, що симетрично і рівномірно розвивають м'язи корсета та зв'язкового апарату хребетного стовпа.
12
Ігри на воді
тренування відбувається в ігровій формі. Естафети, ігри, веселощі.
13
Творче орігамі
відмінний спосіб розвинути логічне та просторове мислення, стимулювати творчу активність дитини.
14
Абетка спілкування
урок, спрямований на формування у дітей перших морально-естетичних уявлень про навколишній світ, про високі якості людської особистості (доброта, чесність, відданість, терпимість, любов до сім'ї тощо). Розвиток психічних і пізнавальних процесів (пам'ять, мова, мислення, уяву) у вигляді ігрових вправ, рольових ігор, творчих завдань.
Кому протипоказаний дитячий фітнес?
Поспішаємо порадувати – абсолютних протипоказань немає. Навіть якщо Ваша дитина має хронічне захворювання, наші фахівці складуть програму з допустимих занять. Наприклад, малюк з астмою не стане легкоатлетом, але ось східні єдиноборства добре поєднують дихальне та фізичне навантаження.
Підбір тренувань залежить від темпераменту дитини. Активний малюк не пропустить жодного заняття з SKY JUMPING або сквошу, а от спокійнішому, безумовно, сподобається FLY-йога.

Задайте здоровий ритм життя з самого дитинства!
+38 (048) 710-03-01

м. Одеса, провулок Чайковського, 12