ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ В ОДЕСІ
Здоров'я, сила, краса, витривалість
Почни вдосконалюватись
сьогодні!
Тренажерний зал — один із найкращих способів удосконалювати свою фігуру або підтримувати себе у добрій фізичній формі.

Wellness SPA клуб "Формула" в Одесі запрошує вас до великої тренажерної зали, площею 450 кв. метрів.

Наш тренажерний зал обладнаний інвентарем брендів: Life Fitness, Precor, Hammer Strength, які входять до TOP світових лідерів – виробників спортінвентарю.
Наші переваги
Тренажерний зал (УКР)
Ефективність
Для підвищення ефективності, зручності та безпеки клієнтів зал розділений на зони: функціональний тренінг, зона вільних ваг, блокові тренажери, plate loaded тренажери Hammer та кардіо зал.
Тренажерний зал (УКР)
Підтримка
Штатний лікар-реабілітолог продіагностує вас перед початком занять у тренажерному залі, після чого інструкції будуть передані до рук персонального тренера. Ми точно знатимемо, що вам радити у нашому центрі, щоб кожне відвідування покращувало самопочуття, настрій та здоров'я.
Тренажерний зал (УКР)
Результат
Як підтримувати форму, схуднути безпечно для здоров'я, набрати м'язову масу, як придбати струнку та здорову фігуру - все це ви можете зробити разом зі спеціалістами клубу "Формула" в Одесі.
Тренажерний зал (УКР)
Команда професіоналів
У Wellness SPA "Формула" в Одесі вас зустріне команда висококваліфікованих тренерів з різних напрямків: тренажерний зал, функціональний тренінг, тренінг, pilates.
"Формула" - wellness-клуб, який пропонує своїм клієнтам комплексний підхід для побудови відмінної фізичної форми та зміцнення здоров'я.

Тренажерний зал в Одесі, 25-метровий басейн, понад 40 видів групових програм, 2 сквош корти, студія йоги та CrossFit, дитяча кімната та фітнес-кафе, косметологія та SPA.
Наші тренери
У тренажерному залі Wellness SPA клуб "Формула" в Одесі Вас зустрінуть чудова команда наших високопрофесійних та кваліфікованих тренерів. Ми розробимо для Вас індивідуальні та ефективні програми тренувань з урахуванням усіх особливостей Вашої анатомічної будови організму та віку. Як схуднути безпечно для здоров'я та на довго, як набрати м'язову масу, як придбати струнку та здорову фігуру, - все це ви можете зробити разом із професіоналами тренажерного клубу "Формула" в Одесі.

Відділ продажів:
+38 (048) 710-03-01

sales@formula-wellness.com

Одеса, провулок Чайковського, 12