Навіщо потрібен персональний тренер, якщо все і так зрозуміло: взяв штангу і піднімаєш її

Посудіть самі, люди зараз пішли функціонально грамотні, інформації море, сідайте самі та роби собі програму. І раціон заразом. Або взагалі не сідайте, просто йдіть до зали, підходьте до тренажера та починайте. І ось у цей момент, коли Ви стоїте перед цією штукою, з'являються вони - питання.

Ок, гугл!
І знову, як кажуть, Гугл у допомогу. Хороші приклади пошукових запитів у цьому випадку «як переконатися, що я роблю вправу саме тими м'язами, якими потрібно», «скільки підходів потрібно саме мені і з якою вагою», «як не надірватися і не дати собі замале навантаження», «найбільш ефективні вправи» та «чому у мене не виходить».
Свободу!
Зрозуміло, що самостійні тренування це свобода: ніхто не ганятиме і вимагатиме, щоб між підходами та тренажерами був певний час, який збереже ефективність роботи м'язів, ніхто не скаже «ще підхід», якщо вже ліньки, і ніхто не стоятиме над душею, якщо друзі надіслали смішну маківку і її треба негайно подивитися. Зрештою, 3 години ходити по залі це не найгірше проведення часу.
Обставини непереборної сили
З одного боку, якщо Ви без знань межі навантажень і механіки роботи м'язів злегка виведете їх з ладу, нічого хорошого в цьому немає і це зрештою боляче! Але, з іншого боку, у Вас законна причина не займатиметься. Відпочиньте кілька тижнів і почнете все спочатку. Доведіть, що Ви боєць і створені Вами труднощі Вас не зупиняють! Тренер така людина... він все це може зіпсувати, просто глянувши на роботу ваших м'язів.
Головне – процес
Ще у тренерів є погана звичка чекати на якийсь результат від Ваших тренувань. А у житті головне – процес. Прийти в зал, почати щось робити, збитися з рахунку, заплутатися в підходах, втомитися, відпочити на найближчому тренажері – ось це щастя, а не всі ці м'язи, кубики преса, біцепс, осина талія і красива лінія стегна. Не кажучи вже про витривалість та загальну тренованість – не в кам'яному віці живемо, на ліфті піднімемося, якщо задишка замучить.
Зайва людина
Загалом, тренер, людина з профільною освітою та навичкою мотивації, з умінням оцінити Ваш загальний стан та фізичну форму, забезпечити Вам безпеку та навчити правильній техніці, загалом у залі не особливо потрібен. Можна самому все почитати та розібратися. На це піде року 4 навчання і стільки ж практики, але по-справжньому цілеспрямовану людину, яка хоче займатися спортом, це, звичайно, не зупинить.
Переваги особистого тренера
Швидкість досягнень
Персональний тренер - це "машина часу" у світі спорту. З особистим інструктором Ви досягнете позитивних результатів набагато швидше.
Його присутність – безпека
Ваш персональний тренер має на руках діагностику від штатного лікаря «Формули» та стежить за правильним виконанням вправ та забезпечує страховку.
Дисципліна – важлива складова успіху
Оптимальний час тривалості відпочинку між вправами та виконання повного циклу запланованої програми – те, що не проґавить Ваш тренер.
+38 (048) 710-03-01

м. Одеса, провулок Чайковського, 12