Плавання:
поєднуйте приємне з корисним
 
Шукаєте ідеальний спосіб відпочинку, тренувань та фізичного відновлення? Офісна робота вимотує – немає сили на заняття у залі? Займіться плаванням!
У «Формулі» Ви зможете поплавати самі або під наглядом інструктора, розслабитися на лежаку, зайнятися аквааеробікою або навіть відвідати парну.
Небагато цифр
25 м

Довжина басейну
10 м

Ширина
1,3-2 м

Глибина, рівень дна знижується поступово
29°C

Стабільна температура води
Басейн з вітамінним баром, масажним кабінетом і не тільки
Ми використовуємо унікальну систему очищення води – сольовий гідроліз. Продукти електролізу солі – сода та хлорнувата кислота – нейтралізують віруси, окислюють водорості та органічні бактерії. Причому, даний метод очищення не викликає сверблячки на шкірі, печіння очей та слизових оболонок. Використання хімічних засобів мінімальне, тому вода не пахне хлором, і зовсім не заважає плаванню.
На території є шезлонги, вітамінний бар, масажний кабінет, солярій. Більш гарячі процедури доступні в римській бані та фінській сауні.
Наші інструктори – наша гордість
У команді інструкторів із плавання wellness-клубу «Формула» в Одесі працюють кваліфіковані спеціалісти. Завдяки профільній освіті, професійному досвіду та величезній любові до своєї справи ми знаходимо підхід до кожного.

Тренери для немовлят вчать плавання малюків, починаючи з 2 місяців. Перші заняття відбуваються у спеціальній ванні, а до дитячого тренера потрапляють уже дев'ятимісячні майстри. Починаючи з 2,5 років, практикуємо групові заняття з тренером. Але якщо Ви віддаєте перевагу індивідуальному підходу – у нашому клубі в Одесі є персональні тренування з плавання.
Водні заняття продовжують життя, а лікар стежить за безпекою
В Одесі у wellness-клубі «Формула» є штатний лікар, якого ми рекомендуємо відвідати перед складанням усієї програми тренувань з плавання у басейні або для тренажерного залу. Кваліфікований медик продіагностує Вас, а інструкції будуть передані до рук персонального тренера з плавання. Після чого ми точно знатимемо, що Вам радити у нашому фітнес-центрі, щоб кожне відвідування покращувало самопочуття, настрій та здоров'я.
Прекрасніше нашого басейну тільки Чорне море

Лікувальне плавання

Само по собі плавання оздоровче діє на хребет. У воді м'язи розслаблюються, покращуються рухові функції. Гідростатичний тиск стимулює відтік крові від кінцівок до серця та стимулює роботу серцево-судинної системи. Солона вода покращує стан шкіри. Водні процедури знижують рівень стресу, а також зменшують ймовірність депресії.
Плавання – один із найкращих методів оздоровлення при багатьох хворобах (сколіоз, задишка, астма, остеохондроз, параліч кінцівок та ін.). Інструктори wellness-клубу «Формула» мають досвід у складанні спеціальних оздоровчих програм (на основі лікарських розпоряджень).

Аквааеробіка vs аеробіка

Безумовно, заняття у воді набагато кращі за сухопутні. Головні переваги водної аеробіки:

1
У воді працюють усі м'язи, адже на них тисне щільність води, яка більша за щільність повітря.
2
Навантаження на суглоби (і ризик ушкоджень) значно менше.
3
Навантаження на суглоби (і ризик ушкоджень) значно менше.
4
Витрата калорій, під час занять аквааеробікою, вища. Загалом за одне тренування згорить близько 450-700 ккал.
5
Зменшення тяжкості тіла у воді спрощує процес плавання та виконання вправ.
Тренерський склад
+38 (048) 710-03-01

м. Одеса, провулок Чайковського, 12